Результати платформи «Повоєнне відновлення економіки України: інноваційні проекти, міжнародна підтримка та пріоритети зеленого розвитку» - збірник тез та кращі презентації!08 Червня 2023р.

З 17 квітня по 20 травня 2023 року на факультеті міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана успішно відбулась Ювілейна 90-та щорічна студентська наукова конференція «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України»!

За матеріалами Конференції публіуємо ЗБІРНИК ТЕЗ, а також кращі студентські презентації своїх досліджень в рамках засідання Платформи кафедри міжнародної економіки "ПОВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ, МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА ТА ПРІОРИТЕТИ ЗЕЛЕНОГО РОЗВИТКУ", яка проводилася 28 квітня.

Публікуються презентації Дар'ї Степанової, Юлії Подковко, Марини Лашевич, Анастасії Примич та інших.