Результати проведення платформи «Повоєнне відновлення економіки України: інноваційні проекти, міжнародна підтримка та пріоритети зеленого розвитку»01 Травня 2023р.

28 квітня відбулася щорічна студентська наукова конференція " ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ". 90-та ювілейна конференція, присвячена питанням повоєнної відбудови, формуванню економіки в умовах стійкого розвитку.

Засідання Платформи " ПОВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ, МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА ТА ПРІОРИТЕТИ ЗЕЛЕНОГО РОЗВИТКУ " (кафедри міжнародної економіки) мало мультимовний формат і проходило у двох сесійних залах українською та англійькою мовами, в роботі Платформи прийняло участь 56 студентів, які представили свої дослідження щодо широкого кола питань з інформаційної безпеки, діджиталізації, розвитку енергоринків, міграційних процесів, інноваційного розвитку та ключових загроз. Платформа об'єднала студентів бакалаврського, магістерського рівнів та аспірантів у дискусії щодо можливостей повоєнного відновлення економіки України.

За результатами конференції сформовано збірник робіт, кращі презентації розміщуємо для ознайомлення з результатами досліджень.