Запрошуємо до участі у команді МЕіМ CFA Institute Research Challenge 2025!17 Вересня 2024р.

Минулого тижня стартував набір команд на популярний фінансовий конкурс CFA Institute Research Challenge 2025.

Факультет МЕіМ шукає команду-переможця! Наш університет регулярно знаходиться в лідерах цього змагання. До того ж, студенти КНЕУ  неодноразово отримували можливість представляти Україну на міжнародній арені, після перемоги на національному рівні.

Беручи участь у CFA Institute Research Challenge 2024, команда МЕіМ стала суперфіналістами. Тож цього року ставимо вищу ціль - перемогти🏆

Важливо наголосити!
Ми чекаємо на тебе, якщо ти:
⭐️ цікавишся сферою фінансів, інвестування;
⭐️ маєш знання англійської на рівні В2 та вище;
⭐️ готовий(а) працювати у команді та викладатись на повну.

Не проґав шанс:
📊Отримати практичну підготовку з дослідження акцій;
😎 Познайомитись з експертами галузі;
🚀 Бустнути свою карʼєру у фінансовій аналітиці, інвест-банкінгу та суміжних професійних сферах.

Ознайомитися з вимогами участі в конкурсі, його деталями, а також історією та прикладами звітів учасників минулих років ти зможеш на сайті CFA KNEU