Підсумки 91-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України», травень 2024 року21 Травня 2024р.

9 травня поточного року на кафедрі міжнародного менеджменту відбувся он-лайн захід 91-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України», Платформа «Інноваційні бізнес-стратегії українських підприємств в повоєнному економічному відродженні України».

В платформі конференції з науковими тезами прийняли участь 32 здобувачі ІІІ-IV курсів ОП «Міжнародний бізнес» і «Міжнародні економічні відносини». Модератор платформи – к.е.н., доцент Фурсова О.В.

За висновками орггрупи платформи найкращими визнані наукові тези здобувачки IV курсу групи МВ-403 Артюшенко Анастасії на тему: «Фактори трудової міграції молоді у країнах з різних рівнем соціально-економічного розвитку» (науковий керівник доцент Козачок Т.С.), здобувача 3 курсу групи МБ-301 Штільгойза Олександра на тему: «Креативна економіка як рушійна сила післявоєнного відновлення України» (науковий керівник доцент Олійник В.В.) та здобувача IV курсу групи МВ-401 Подорванова Вадима на тему: «Новітні стратегії цифровізації України у післявоєнний час».

Кафедра міжнародного менеджменту щиро вітає усіх учасників платформи та їх наукових керівників за участь в 91-й щорічній студентській науковій конференції, змістовні наукові доповіді та бажає успіхів в подальшій професійній та науковій кар'єрі.