Лекція Олександра Уманського для студентів 3 курсу спеціальності МЕВ з дисципліни «Менеджмент міжнародних проєктів»01 Травня 2024р.

Запрошений експерт - Олександр Уманський, аспірант 2 курсу, спеціальність 292 "Міжнародні економічні відносини", начальник Центру організації, контролю та аналізу розслідувань Департаменту Безпеки НАК "Нафтогаз України".

Тема лекції «ЗАКУПІВЛІ ПРОЕКТУ, У Т.Ч. МІЖНАРОДНОГО».

24 травня 2024 року відбулась лекція запрошеного експерта для студентів 3 курсу спеціальності МЕВ з дисципліни «Менеджмент міжнародних проєктів».

Олександр Уманський, начальник Центру організації, контролю та аналізу розслідувань Департаменту Безпеки НАК "Нафтогаз України", поділився зі студентами своїм практичним досвідом проведення закупівель для міжнародних проєктів, познайомив їх із нормативно-правовим забезпеченням відповідних процедур в Україні та світі. Також Олександр роз’яснив студентам, як саме відбувається імплементація норм ЄС щодо тендерів в українське законодавство, що особливо актуально в контексті вступу України до ЄС. На лекції були представлені цікаві кейси з професійного життя Олександра, які стосувались боротьби із зловживаннями при здійсненні закупівель українськими компаніями, наприклад через Prozorro. На останок Олександр надав цінні поради щодо пошуку грантових можливостей в ЄС та подачі заявки на участь у них.