Участь студентів третього курсу ОП «Міжнародні економічні відносини» в IDEAFEST 2024!28 Травня 2024р.

🌟Успішна участь студентів третього курсу ОП «Міжнародні економічні відносини» в IDEAFEST 2024! 🌟

Щиро вітаємо студентів Косташа Романа, Дзюбу Марину, Справедливу Марію, авторів проєкту «Сайт-знайомств «Знайдись», та Ковальчук Тамару, Лопатіну Софію, Мазуренко Валентину, авторів ідеї «Книжковий клуб»! 🎉

Їхні інноваційні проекти та ідеї були представлені на 91-й Щорічній студентській науковій конференції КНЕУ, присвяченій актуальній темі: «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України».

Ця захоплива подія стала платформою для обміну ідеями та підтримки талановитих молодих мислителів. Підготовка цих студентських проєктів здійснювалась під керівництвом к.е.н. доцента кафедри міжнародного менеджменту, Бабич Тетяни Олегівни!

Бажаємо, щоб ці ідеї розкрили свій потенціал у майбутньому та принесли позитивні зміни в українському суспільстві! 💡🚀#IDEAFEST2024 #МіжнародніЕкономічніВідносини #Інновації #КНЕУ