Курс інтерактивних лекцій Джеральда Грошека для студентів МЕіМ06 Лютого 2023р.

Протягом осіннього семестру студенти першого та другого курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту мали унікальну можливість обговорювати тенденції розвитку міжнародної економіки з Джеральдом Грошеком, професором Бізнес-школи університету Редлендс, США, та почесним доктором нашого університету Під час  інтерактивних онлайн лекцій студенти активно аналізували сучасний стан глобалізаційних процесів у світовій економіці та наслідки збройної агресії проти України на розвиток світової торгівлі та глобальні інтеграційні процеси. Професор Д. Грошек приділив особливу увагу питанням фінансової підтримки України та ролі міжнародних фінансових організацій у відновленні України після війни.

Протягом інтерактивних лекцій студенти активно взаємодіяли між собою, задавали численні питання Джеральду Грошеку та сприяли конструктивній дискусії щодо причин руху товарів, послуг, капіталу та виробництва між країнами, факторів, що впливають на курси іноземних валют та наслідків політики урядів та компаній на ці процеси.

Висловлюємо подяку професору Д. Грошеку за багаторічну співпрацю з нашим університетом та змістовні інтерактивні лекції, які сприяли формуванню у наших студентів компетентностей, необхідних для успішної професійній діяльності у глобальному мультикультурному середовищі.

З нетерпінням чекаємо нових лекцій професора Д. Грошека для студентів нашого університету!