06—08 квітня 2016 року відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з французької мови30 Березня 2016р.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з французької мови

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015року № 1247 Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» призначено базовим щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з французької мови, де французька мова не є спеціальністю.

Олімпіада відбудеться 06-08 квітня 2016 року.

06 квітня

9.00 – 19.00 заїзд та поселення учасників Олімпіади, просвітницькі заходи, екскурсія

07 квітня

8.45 - 9.15  — реєстрація учасників (конференц-зал головного корпусу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана);

9.15 - 9.55 урочисте відкриття ІІ етапу  Олімпіади (конференц-зал головного корпусу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана);

10.00 – 13.00 – 1 тур Олімпіади: написання лексико-граматичного тесту та переказу;

14.40 – 17.00  – ІІ тур (усна презентація);

17.00 – 22.00 – вечір дозвілля.

08 квітня

9.00 – 9.30 – оголошення попередніх результатів за два тури Олімпіади (мандатна комісія);

9.30 –  10.00 – робота апеляційної комісії;

12.00 – 13.00 – пленарне засідання – оголошення результатів, церемонія нагородження переможців, призерів, закриття Олімпіади;

13.00    –  від’їзд учасників та гостей Олімпіади.

Для участі в ІІ турі Олімпіади запрошуються один-два студенти 1-2 курсів вищих навчальних закладів ІІІ-ІУ рівня акредитації, (профіль підготовки студентів не обмежується), які є переможцями І туру Олімпіади з французької мови, для яких вона не є базовою спеціальністю без поглибленого її вивчення, (тобто які вивчають французьку мову за стандартною програмою ВНЗ в обсязі 2-4 години на тиждень (рівень В-1 та студентів 3-6 курсів, які вивчають французьку мову за поглибленою програмою (рівень В-2, (наприклад, студенти факультетів міжнародної економіки).

Олімпіада проходитиме в ІІ тури: І тур – письмовий, ІІ тур – усний.

Тематика Олімпіади: «Універсальні цінності: свобода, рівність, братерство в сучасному світі»

Студентам будуть запропонованітакі конкурсні завдання:

Лексико-граматичний тест.

Письмовий переказ усного тексту (narration) (мінімум 300 слів – максимум 350 включно з артиклями й прийменниками).

Усна презентація на вільну тему  в рамках тематики Олімпіади, обрану й підготовлену учасником заздалегідь  із використанням комп’ютера, проектора або інших мультимедійних засобів.

Кафедра іноземних мов факультету міжнародної економіки і менеджменту