Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Світове господарство та міжнародні економічні відносини"03 Січня 2017р.

IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Світове господарство і міжнародні економічні відносини"

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що згідно з наказами Міністерства освіти і науки України № 1266 від 20.10.2016 року "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році", другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з дисципліни "Світове господарство та міжнародні економічні відносини" (далі - Конкурсу) буде проведено в ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" на базі факультету міжнародної економіки і менеджменту.

Конкурс буде проведено відповідно до "Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 202 від 21.02.2012 року.

"У конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах".

"На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2х авторів) з актуальних проблем у галузі гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади".

Всі необхідні документи та Вимоги до оформлення та порядок подання матеріалів для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Світове господарство та міжнародні економічні відносини» доступні за наступним посиланням

Просимо до 25 січня 2017 року надіслати не більше трьох кращих наукових робіт від навчального закладу за результатами І туру Конкурсу за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, з приміткою "На конкурс. Галузь: світове господарство і міжнародні економічні відносини". Студенти вищих навчальних закладів, роботи яких за результатами рецензування претендуватимуть на нагородження, будуть запрошені особисто для участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться у березні 2017 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Для зручності контактів у документах обов’язково вказуйте електронні адреси учасників та номери мобільних телефонів.

Контакти: тел.: (044) 371-61-74
Відповідальний секретар: к.е.н., доцент Цимбал Людмила Іванівна.
Тел.: +38 093 239 56 08, е-mail: konkursmev@ukr.net