БІЗНЕС СИМУЛЯЦІЯ «БИТВА ТИТАНІВ»09 Червня 2013р.

З 13 травня по 30 травня 2013 року факультетом Міжнародної економіки і менеджменту вперше була проведена виробнича практика для студентів рівня підготовки бакалавр на базі бізнес симуляції «Битва титанів». Кафедра міжнародного обліку і аудиту прийняла активну участь в апробації бізнес симуляції.

Дана виробнича практика була організована з використанням комп’ютерної ділової ігри,  що мала за мету запропонувати студентам унікальний набір професійних компетенцій, що компенсує нестачу практичних професійних навичок і навчить студентів використовувати здобуті ними в навчальних аудиторіях знання в реальному житті. За результатами практики було встановлено команди переможці і відзначено їх високо позитивними оцінками та відповідними сертифікатами.

Викладачами кафедри міжнародного обліку і аудиту було надано пропозиції щодо концептуального удосконалення програмного забезпечення тренінгу, а також щодо підготовки викладачів-тренерів до проведення «Практики 2014».