Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Анонси

 • 25 Травня 2022

  Круглий стіл "Григорій Сковорода - філософ та мислитель"

   Шановні колеги! Запрошуємо 26 травня о 15:00 до участі у Круглому столі "Григорій Сковорода - філософ та мислитель" (до 300-річчя від дня народження). Секційні засідання відбудуться 27 травня об 11:00.
 • 25 Травня 2022

  Онлайн-конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНІСТИКИ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ

  Шановні колеги! Запрошуємо до участі в ІІ Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНІСТИКИ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ», яка відбудеться 26-27 травня 2022р. Участь у конференції можуть узяти науковці, викладачі, аспіранти та студенти (Національний університет водного господарства та природокористування, каф. журналістики та українознавства, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, каф. бізнес-лінгвістики, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, каф. масової та міжнародної комунікації, Київський національний лінгвістичний університет, каф. української філології і славістики, Рівненський державний гуманітарний університет каф. історії України). Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet: https://meet.google.com/mkt-sfic-njv 
 • 18 Квітня 2022

  VIII Міжнародна наукова конференція "Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів"

  21 квітня 2022 року заплановано онлайновий науковий діалог учасників VIII Міжнародної наукової конференції "Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів"
 • 18 Квітня 2022

  Науково-теоретичний вебінар "Художньо-публіцистичний дискурс у сучасній мовно-культурній трансформації України"

  21 квітня 2022 року відділ стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України запрошує на науково-теоретичний вебінар "Художньо-публіцистичний дискурс у сучасній мовно-культурній трансформації України". Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet (16:00 - 18:00) Покликання на відеодзвінок: https://meet.google.com/ziz-bgba-biy 
 • 14 Лютого 2022

  Міждисциплінарний науковий семінар «Медійний образ України»

  16 лютого 2022 року в рамках міждисциплінарного наукового семінару «Медійний образ України» відбудеться  обговорення актуальних медіалінгвістичних, соціокомунікативних і лінгводидактичних стратегій творення, рецепції та інтерпретації образу УКРАЇНИ в таких науково-дискусійних блоках: 1. Україна у світовому та національному медіапросторі: стійкість і змінність мовних моделей творення іміджу. 2. Лінгвопрагматичні та соціокомунікативні координати медіаконцепту «Україна». 3 Медійний образ України як об’єкт лінгводидактики. Зустріч відбуватиметься в онлайновому режимі, приєднатися можна за покликаннямhttps://us02web.zoom.us/j/84884776767?pwd=NHVOUk1TWUN3WW9HOFhFWFhGTnhNdz09Семінар розпочнеться об 11 годині.ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ КОЛЕГ-ФІЛОЛОГІВ ТА ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ
 • 18 Січня 2022

  Конкурси знавців української мови

  18 січня розпочав роботу ІІІ етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а 24 січня стартує ІІ ( міський) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
 • 28 Грудня 2021

  Міждисциплінарний науковий семінар «Медійний образ України»

  16 лютого 2022 року заплановано проведення Міждисциплінарного наукового семінару «Медійний образ України» (співорганізатори заходу: Національний університет водного господарства та природокористування (кафедра журналістики та українознавства), Національний університет біоресурсів і природокористування (кафедра журналістики та мовної комунікації).
 • 28 Грудня 2021

  Всеукраїнські студентські читання «Охоронниця слова»

  14 квітня 2022 відбудуться Всеукраїнські студентські читання «Охоронниця слова» (до дня народження Тетяни Майданович). Співорганізатори заходу: Національний лінгвістичний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Київський університет імені Бориса Грінченка.
 • 28 Грудня 2021

  Всеукраїнський студентський круглий стіл

  На 1 листопада 2022 року заплановано проведення Всеукраїнського студентського круглого столу «Тихо читати вголос улюблені рядки з поезії і прози » (до дня народження Ірен Роздобудько). Співорганізатори заходу: Інститут літератури НАН України, Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне), Національний лінгвістичний університет.
 • 28 Грудня 2021

  Всеукраїнський студентський науковий інтернет-семінар

  2 грудня 2022 року відбудеться Всеукраїнський студентський науковий інтернет-семінар, присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди «Роби те, до чого народжений». Співорганізатори : Інститут літератури НАН України, Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне), Національний лінгвістичний університет.