ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ НІМЕЦЬКОМОВНОЇ ПЛАТФОРМИ!13 Травня 2021р.

12 травня 2021 р. в рамках 88-ої щорічної студентської наукової конференції Університету «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА КРЕАТИВНІ ПРОЄКТИ В ЦИФРОВІЙ ЕКОСИСТЕМІ» відбулося засідання німецькомовної платформи "АКТУАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ".

Найкращі доповіді-презентації представили:

1 місце

Калайда Валентина, 4 курс, МЕ-411

Науковий керівник: к. філол. н., доц. Курченко Л.М. (тема: «Криптовалюта: які види знаходяться в тренді?»)

2 місце

Петренко Єлизавета, 1 курс, МЕ-109

Науковий керівник: викл. Юцкевич О.П. (тема: «Діджиталізація як невід’ємна частина економічного розвитку») та

Потапчук Анна, 4 курс, МБ-403

Науковий керівник: к. філол. н., доц. Курченко Л.М. (тема: «Деглобалізація і її вплив на функціонування економіки та бізнесу»)

3 місце

Примич Анастасія, 3 курс, МЕ-307

Науковий керівник: к. філол. н., доц. Капуш А.В. (тема: «Інфлюенс-маркетинг як інструмент комунікації для реклами товарів у соціальних мережах») та

Волошина Анастасія, 3 курс, МЕ-302

Науковий керівник: к. філол. н., доц. Капуш А.В. (тема: «Цифрові екосистеми: визначення, шанси та виклики»)

Щиро вітаємо переможців, дякуємо усім учасникам платформи за активну дискусію та бажаємо подальших успіхів у вивченні німецької мови.