Розмовний клуб у співпраці з StartDeutsch Schule21 Листопада 2023р.

20 листопада 2023 року в Університеті на базі кафедри німецької мови за підтримки школи німецької мови в місті Києві StartDeutschSchule був проведений німецькомовний розмовний клуб для студентів першого та другого курсів. Мета заходу полягала в демонстрації практичного використання сучасних підходів до формування та розвитку мовленнєвих навичок студентів при вивченні ними німецької мови. Керівник школи Маркус Пойзер на прикладі теми «Знайомство та хобі» представив різноманітні та наочно переконливі прийоми навчання. На заході, в якому взяли участь понад 40 учасників, жвавою й корисною роботою були охоплені усі студенти та панував доброзичливий психологічний клімат та атмосфера співпраці.

За активну участь багато учасників отримали пам’ятні сувеніри від представника школи німецької мови, зокрема одна учасниця, Євгенія Голод, студентка першого курсу, отримала сертифікат на безкоштовний курс німецької мови у StartDeutschSchule.