8 жовтня 2015 року кафедра міжнародної торгівлі прийняла участь у відкритій лекціі-обговоренні з питань торгівельної політики ЄС Еврокомісара з торгівлі Марії Асеніус.08 Жовтня 2015р.

8 грудня 2015 року кафедра міжнародної торгівлі прийняла участь у відкритій лекціі-обговоренні з питань торгівельної політики ЄС Еврокомісара з торгівлі Марії Асеніус.

В рамках теми було обговорено основні пріорітети та напрямки торгівельної політики ЄС і її вплив на український економічний простір. Було зазначено зростання ролі міжнародної торгівлі і міжнародного маркетингу в сучасному економічному просторі. Переваги глобальних торгівельних мереж та зміни шляхів інтернаціоналізаціі підприємств в сучасному світі.