Розпочато четвертий тренінг «Європейська модель зеленого розвитку»30 Квітня 2024р.

На кафедрі міжнародної економіки МЕіМ КНЕУ розпочався четвертий тренінг «Європейська модель зеленого розвитку». Тренінг проводився в рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Молодіжне лідерство для консолідації ініціатив ЄС у контексті транскордонної нестабільності в Україні»/"Youth leadership towards the consolidation of EU initiatives in the context of cross-border instability in Ukraine".

В тренінгу беруть участь здобувачі вищої освіти 2 та 4 курсів факультету Міжнародної економіки і менеджменту. Слухачам пропонуються не лише лекції, де вони підвищують свою обізнаність в питаннях європейського «зеленого курсу», євроінтеграційної стратегії України, а й практичні кейси, вправи та завдання, які розв'язуються на матеріалах підприємств-баз практики.

Також учасники тренінгу залучаються до четвертої хвилі опитувань українських підприємств в рамках наукового дослідження «Бенчмаркінг готовності бізнес-стратегій до «зелених змін»: українські реалії».