Зустріч з радником Міністра закордонних справ України з питань медіа й комунікацій п. Георгієм Тихим18 Квітня 2023р.

Викладачі кафедри міжнародної економіки проф. Цимбал Л.І та доц. Черницька Т.В, а також студенти освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» взяли участь у зустрічі з радником Міністра закордонних справ України з питань медіа й комунікацій п. Георгієм Тихим. Зустріч є частиною міжнародного проекту Київської школи дипломатичних мистецтв «Громадянське суспільство проти дезінформації: Протидія неправдивим викладам історії в міжнародні політиці й пропаганді» (семінар «History-Based Disinformation and Historical Narratives in Media Diplomacy»).

Під час зустрічі були обговорені питання щодо роботи Міністерства закордонних справ України, інформаційної політики України, ключових проблем побудови ефективної міжнародної комунікації під час війни, довгостркові перспективи розвитку інформаційної політики та комунікаційних стратегій,  особливості роботи з різними аудиторіями та регіонами світу.