Гостьовий спікер на тренінг-курсі магістерської програми «Міжнародна економіка»10 Вересня 2023р.

Вже стало доброю традицією запрошувати гостьових спікерів на магістерську програму «Міжнародна економіка». На тренінг-курсі «Глобальна ринкова кон’юнктура» 7 вересня 2023 р. пройшла зустріч із гостьовим спікером фінансовим менеджером міжнародної американської компанії «Dentsply Sirona Inc.» Ольгою Прокопенко на тему «Change Management of Global Companies in the Market due to Environmental Impacts». Під час гостьової лекції майбутні магістри ознайомились із сучасними трендами та тенденціями міжнародних компаній на ринках щодо формування своїх стратегій розвитку в складний кризовий період. Розглянули бізнес-процеси реінжинірингу, використання кадрового потенціалу в міжнародних компаніях. Після лекції майбутні магістри поставили питання лектору та жваво обговорили проблеми управління змінами в компаніях на ринках. Такі заходи сприяють посиленню практичної складової навчального процесу підготовки магістрів. Час пройшов швидко, атмосфера спілкування була дружньою, цікавою та корисною для студентів магістерського рівня підготовки.

Підготувала доцент Наталія Москалюк