Викладачі кафедри міжнародної економіки успішно завершили навчальний модуль «Відкриті дані»06 Квітня 2023р.

У період з 1 березня 2023 року по 22 березня листопада 2023 року відповідно до плану підвищення кваліфікації Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана викладачі кафедри міжнародної економіки успішно завершили навчальний модуль «Відкриті дані», що був розроблений за участі Міністерства цифрової трансформації Українита USAID/ UKaidпроєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», Фонду Східна Європа, компанії YouControl. Модуль був проведений тривалістю 15академічних годин (0,5кредиту ЄКТС)за наступними напрямами:

1. Відкриті дані та їхня роль у формуванні діджитал економіки.
  2. Джерела відкритих даних та можливості роботи з пошуковими системами.
  3. Методи роботи з відкритими даними, базами даних (зокрема з реєстрами): засоби збирання та аналізу.
  4.  Сервіси на основі відкритих даних та їх сфери застосування.
  5. Бізнес-ідея для стартапу: розроблення концепцій для створення нових сервісів на основі відкритих даних.
  6. Інструменти для створення базових продуктів на основі відкритих даних.
  7. Пошук та перевірка потенційних клієнтів та/або партнерів (due diligence) із використанням відкритих даних та сервісів, створених на основі відкритих даних.

В результаті було отримано сертифікати про успішне проходження стажування.