Методологічний семінар «Інноваційні практики проведення тренінг-курсу «Глобальна ринкова кон’юнктура».26 Вересня 2022р.

Традиційним на кафедрі є обмін досвідом викладачів щодо використання сучасних інноваційних практик в навчальному процесі. 23 вересня 2022 року відбувся методологічний семінар «Інноваційні практики проведення тренінг-курсу «Глобальна ринкова кон’юнктура», на якому доцент Москалюк Н.П. закцентувала увагу на сучасній моделі процесу навчання із застосуванням тренінгових технологій. В презентації було наведено загальні характеристики тренінг-курсу, його місце в системі підготовки магістрів ОПП «Міжнародна економіка», розглянуто структуру тренінгу та розкрито його основні змістовні компоненти.

В основу презентації доц. Москалюк Н.П. було покладено погляди відомого інноватора сучасності Ілона Маска, який визначав, що “результати бізнесу залежать від інноваційності, драйву та рішучості команди, яка його розвиває”. Отже, в основі результативної роботи команди лежить правильно побудовані комунікації. В презентації було розкрито систему VAС - як основу комунікацій та продемонстровано можливості використання інноваційних практик участі студентів в наукових дослідженнях.

Підготовлено Москалюк Н.П.