Участь магістрів в інформаційно-просвітницькому воркшопі30 Вересня 2022р.

В умовах воєнного стану в Україні, коли країна виборює свою територіальну цілісність, провадить демократичні та європейські цінності, важливим є посилення патріотично-виховної та інформаційно-просвітницької функції серед студентства. Так, у вересні 2022 року викладачі кафедри та магістри освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» денної форми навчання відвідали онлайн воркшоп, який проводила Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація економістів-міжнародників" на актуальну тему сьогодення "Вторгнення Росії в Україну та його вплив на глобальну економіку".

Студенти активно долучились до дискусій та обговорень на англійській мові і мали можливість поспілкуватись з провідними експертами - доктором економічних наук, професором Антоном Філіпенко, доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри міжнародних економічних відносин Західноукраїнського національного університету Романом Зваричем,послом України в Тунісі Володимиром Хоманець та іншими провідними фахівцями-практиками. Були розглянуті основні питання: патріотизм- це говорити мовою не агресора, післявоєнна трансформація економіки України, вплив війни на бізнес, формування нових міжнародних відносин та дипломатії.

Залучення студентів до таких заходів є важливим та вкрай необхідним  для формування активної громадянської позиції сучасного студентства.

Підготувала Н.П.Москалюк