Тренінг як практична складова підготовки магістрів04 Січня 2023р.

Застосування тренінгової форми навчання проводиться на завершальному етапі підготовки магістрів і спрямовано на посилення практичної складової магістерської програми. Незважаючи на складні умови воєнного часу, здобувачі магістерської програми «Міжнародна економіка» денної, заочної та дистанційної форм навчання у вересні-грудні 2022 року мали можливість в онлайн режимі пройти комплексний тренінг «Глобальна ринкова кон’юнктура».

Під час тренінгу були розглянуті питання функціонування сучасних глобальних ринків, виявлено основні тренди кон’юнктурних коливань на них та обгрунтовано можливі наслідки для розвитку світової економіки та економіки України. Використання інноваційних технік роботи в малих групах дозволило підготувати студентами якісні презентації та аналітичні записки за напрямами функціонування основних глобальних ринків, таких як: ринок товарів та послуг, енергетичний ринок, ринок продовольчих товарів, ринок інновацій.

Протягом тренінгової сесії студенти мали унікальну можливість долучитись до участі у воркшопі ВГО "Українська асоціація економістів-міжнародників" на тему "Вторгнення Росії в Україну та його вплив на глобальну економіку" та задати питання відомим міжнародникам-практикам.

Feed back тренінгу отримав схвальні відгуки. Тренінг посилив компетентністно-фахові і практичні навички майбутніх магістрів в предметній області міжнародної економіки.

Підготувала Н.П.Москалюк