Сталий розвиток- пріоритетний напрямок міжнародного стажування викладачів кафедри12 Січня 2023р.

Кафедра міжнародної економіки продовжує поглиблювати міжнародні зв’язки з провідними європейськими університетами. Для підвищення професійної кваліфікації в грудні 2022 року доцент кафедри, к.е.н. Наталія Москалюк проходила стажування в університеті Констанца, м.Констанц, Німеччина за участі у міжнародній програмі академічної мобільності Erasmus+ «Сталість разом: підходи та виклики на шляху до сталого Університету Констанца».

Під час стажування було вивчено досвід провідних європейських і глобальних університетів-партнерів на шляху до сталого розвитку. Особливо корисним було ознайомлення із практиками впровадження механізмів та інструментів реалізації моделі сталого розвитку університету Констанца; його інноваційних підходів та проєктів розвитку в кризових умовах. Стажування дозволило розширити комунікаційні зв’язки для подальшої наукової діяльності і залучення професорсько-викладацького корпусу університету Констанца для участі у спільних заходах із формування сталості разом. Результати стажування були представлені презентацією доцента Москалюк Н.П. на засіданні кафедри.