Інтернаціоналізація вищої освіти як об’єкт міжнародного стажування30 Жовтня 2022р.

Викладачі кафедри професор Цимбал Л.І. та доцент Москалюк Н.П. пройшли стажування в Західному університеті Тімішоара, м.Тімішоара, Румунія, за участі в програмі академічної мобільності Еразмус+ «Інтернаціоналізація вищої освіти в 2022-2023 роках – фокус на Україну» на період з 24 по 28  жовтня 2022 року. Ключовими завданнями для стажування було вивчення європейського досвіду інтернаціоналізації вищої освіти; оволодіння інноваційними практиками організації роботи сучасного університету в кризових умовах та розробки освітньо-професійних програм «Бізнес-адміністрування» та «Міжнародна економіка»; презентація КНЕУ для подальшого нетворкінгу та пошуку партнерів для майбутньої співпраці; формування комунікаційних зв’язків у науковій та грантовій діяльності для залучення професорсько викладацького корпусу Західного університету Тімішоара до участі у кафедральному круглому столі «Механізми розбудови європейської зеленої економіки (березень 2023)».