Проходження практики магістрантами кафедри міжнародної економіки28 Вересня 2023р.

Наразі наші магістранти набувають практичного досвіду на базах різних форм власності, що відповідають майбутній кваліфікації фахівців освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка». В цьому році наші студенти проходять практику в Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві економіки України, Державній міграційній службі
України, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, Торгово-промисловій палаті України, а також на підприємствах, які відповідають всім вимогам проходження практики для даної спеціальності.

У складний для України час практика проходить в різних форматах, залежно від ситуації в країні в певний період часу. Керівники від Університету мають можливість постійно контактувати з керівниками баз практики, мають зворотній зв'язок та спілкування із студентами за допомогою сервісів: Google-документи, Viber, Telegram, e-mail, що допомагає студентам вчасно вирішувати поставлені задачі та завдання.

Відповідальна за практику Ковальчук Т.Г.