Настановча конференція для студентів 4 курсу щодо проходження переддипломної практики30 Березня 2023р.

28 березня 2023 р. відбулась зустріч-конференція із студентами 4-го курсу спеціальності «Економіка» ОПП «Міжнародна економіка» щодо проходження переддипломної практики. Практична підготовка спрямована на завершення формування набутих компетентностей та отримання досвіду їх застосування, оволодіння сучасними формами і методами здійснення ЗЕД та новітніми технологіями, що в особливих умовах сьогодення викликає багато питань та проблем. Тому викладачі кафедри міжнародної економіки у співпраці з центром сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» підготували матеріали для проведення практики з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей студентів.

На конференції розглянуті ключові питання щодо організації практики, спрощеного документального забезпечення, нових форм її проходження. Враховуючи ситуацію в країні, студентам запропоновано додаткові бази проходження практики, можливості її проходження в умовах он-лайн режиму в особливих обставинах, на базі університетута на закордонних базах і т.д. Навчально-методичний супровід, керівництво та виконання програми практичної підготовки здійснюють керівники практики кафедри. Начальник відділу сприяння працевлаштуванню «Перспектива» Оксана Чуб представила студентам додаткові можливості їх працевлаштування та надала рекомендації щодо організації практики в умовах війни. Студенти отримали відповіді на всі поставлені запитання та готові до подальших кроків у освоєнні фахової спеціальності.

Модераторк.е.н., доцент Ковальчук Т.Г.

Дякуємо усім за успішну роботу!