Організація платформи «Інноваційний ресурс глобального конкурентного лідерства»14 Травня 2020р.

12 травня 2020 року кафедрою міжнародної економіки організовано і забезпечено роботу Платформи 7. Інноваційний ресурс глобального конкурентного лідерства в рамках 87-ї наукової студентської конференції

«ІННОВАЦІЙНА УКРАЇНА: КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ТА ПРОЕКТИ»

Модератор:  Черницька Т.В., к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки

Робота платформи відбувалася онлайн в режимі відеоконференції. Засідання пройшло на високому теоретико-методологічному рівня, представлені результати досліджень мають як теоретичний, так і прикладний характер. Було заявлено 12 доповідей з актуальних питань глобальної економіки, серед яких варто відзначити такі:

1. Венчурний капітал в системі фінансування інноваційного розвитку Близького Сходу. - Головченко Юлія, курс 4, спец. Міжнародна економіка (науковий керівник: Дроботюк О.В., к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки)

2. Корпоративні стратегії на світовому фармацевтичному ринку. - Андрійченко Марина та Сєліна Людмила, курс 4, спец. Міжнародна економіка (науковий керівник: Черницька Т.В., д.е.н, доцент кафедри міжнародної економіки)

3. Структурні зміни на світовому ринку праці: наслідки для України. - Науменко Роман, курс 5, спец. Міжнародна економіка (науковий керівник: Черницька Т.В., к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки)

4. Корпоративні стратегії включення в глобальні ланцюги вартості. - Ткачук Роман, курс 5, спец. Міжнародна економіка (науковий керівник: Швиданенко О.А.,  д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки)

5. Аналіз світового досвіду оцінки рівня тіньової економіки. - Махник Яна та Абдулаєва Евеліна, курс 4, спец. Міжнародна економіка (науковий керівник: Черницька Т.В., д.е.н, доцент кафедри міжнародної економіки)

6. Торгівельна війна США та Китаю. - Нацвлішвілі Тимур, курс 5, спец. Міжнародна економіка (науковий керівник: Цимбал Л.І., к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки)

7. Енергетична диверсифікація України. - Соколова Юлія, курс 5, спец. Міжнародна економіка (науковий керівник: Ковтонюк К.В., к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки)