Зустріч здобувачів вищої освіти з представниками Київської міської ради05 Травня 2023р.

Студенти ОПП «Міжнародна економіка» бакалаврського та магістерського рівнів підготовки відвідали Київську міську раду. Зустріч відбулася з першою заступницею голови Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, д.е.н., професором Шлапак А.В., під час зустрічі були обговорені питання щодо розвитку системи місцевого самоврядування та імплементації найкращих європейських практик у цій сфері.
Особливу увагу було приділено питанням щодо приросту прямих іноземних інвестицій в розвиток місцевої інфраструктури, повоєнної відбудови, підвищення рівня інноваційності бізнесу, створення нових робочих місць, можливостей співробітництва з громадами для реалізації спільних проектів, розширення переліку міст-, регіонів- та країн-партнерів.
За результатами зустрічі було визначено пріоритети наукового пошуку студентів, можливості для дослідження та розширення можливостей співпраці із органами місцевого самоврядування.