Захист магістерських робіт на магістерській програмі Управління міжнародною конкурентоспроможністю21 Лютого 2020р.

13 лютого 2020 року відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів магістерської програми «Управління міжнародною конкурентоспроможністю». Більшість робіт виконано на високому рівні та отримали як високу оцінку членів ДЕК, так і зовнішніх рецензентів. Особливо ДЕК відзначило таких студентів та їх роботи:

• Новосад Юлія Романівна «Інноватизація енергетичного комплексу США у забезпеченні його міжнародної конкурентоспроможності»;
  • Маркуц Владислав Ігорович "Стратегічні напрямки забезпечення конкурентного лідерства ТОВ «Джоїн.Ту.АйТі» на світових ринках";
  • Волошина Надія Олександрівна "Міжнародна конкурентоспроможність вищої освіти України в умовах глобальних викликів".

Окремим магістрам рекомендовано продовжити навчання на докторському рівні вищої освіти в аспірантурі Університету.

Кафедра міжнародної економіки вітає студентів зі здобуттям кваліфікації магістра та зичимо успішного професійного визнання та кар'єрного зростання.