Робота кураторів першого курсу зі студентами21 Травня 2023р.

Перший рік навчання для студентів переповнений емоціями, невідомістю та цікавістю. Ми, куратори, допомагаємо створити сприятливу атмосферу, забезпечити підтримку у новому оточенні, швидше адаптуватися, отримати відповіді на всі питання. Для цього нами передбачено ряд заходів, серед яких зустрічі та екскурсії групи. Найкращий час і місце для екскурсій – весна та наша столиця, багата на історію, яка датується віками. Студенти групи МЕ-102 з куратором Ковальчук Т.Г. неодноразово зустрічалися для знайомства та спілкування, та найдивовижнішою була екскурсія-подорож у минуле, відкриваючи таємниці та красу Києва. Студенти прогулялися по старовинних місцях столиці, насолодилися захоплюючими видами та поближче познайомилися і поспілкувалися у новому оточенні.  Шляхом поєднання навчання та виховання ми забезпечуємо успішну адаптацію та формування ціннісних орієнтирів, які будуть визначати їхню подальшу академічну і професійну кар’єру.

Куратор групи МЕ-102 Ковальчук Т.Г.