Професор кафедри Тетяна Черницька виступила гостьовим спікером на Українському радіо28 Грудня 2023р.

21 грудня 2023 року професор кафедри міжнародної економіки, директор Інституту дослідження сучасного Китаю імені Бориса Курца — Тетяна Черницька виступила гостьовим спікером на Українському радіо в аналітичній передачі «Реконструкція» (ведуча – О.Шарпанська).

«Реконструкція» — це проєкт про історію світової політики та вплив подій минулого на сьогодення. Авторка, Олена Шарпанська, зосереджується на маловідомих, забутих, прихованих або сфальшованих фактах міжнародної політики та історії. Ці факти напряму чи опосередковано мали чи й досі мають вплив на українську політику, а також на війну, яку веде Росія проти України.

Головною темою інтерв’ю з проф. Тетяною Черницькою стала геополітична роль Китаю в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та його відносини із країнами АСЕАН, конкуренція США та КНР за вплив у даному регіоні. Також були розглянуті питання економічно-соціального розвитку країн АСЕАН, його факторів і потенціалу. Окремо було розглянуто проблеми та перспективи співробітництва України з Індією та країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Посилання на ефір: http://ukr.radio/schedule/play-archive.html?periodItemID=3689763