Студентський конкурс CFA Institute Research Challenge 2018-201901 Березня 2019р.

У напруженій конкурентній боротьбі серед 180 студентів, що представляли 24 провідних університетів з 12 регіонів України одразу дві командам Київського національного економічного університету вибороли  право представляти Університет на національному фіналі студентського конкурсу CFA Institute Research Challenge 2018-2019.

Кафедра міжнародної економіки пишається, що серед переможців престижного міжнародного конкурсу є команда факультету міжнародної економіки і менеджменту, консультантом якої вперше була доцент кафедри Чернявська Олена Іванівна.

Запрошуємо підтримати команди на фіналі 10-11 квітня 2019 року. Будемо вболівати за перемогу!!!