Дискусійний клуб19 Березня 2018р.

Дискусійний клуб економістів-міжнародників (студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників) починає свою роботу 20 березня 2018 року о 14:40 в 415 аудиторії, головною метою якого є налагодження стійкого взаємозв’язку між теоретичними компетенціями та практикою соціально-економічного розвитку економіки та підприємств України в умовах інтернаціоналізації господарської діяльності та реструктуризації архітектури глобальної економіки.

Тема першого засідання "Глобальні виклики та національна ідея". Запрошуємо долучитися усіх бажаючих до обговорення актуальних проблем соціально-економічного розвитку; генерування ідей та критичний аналіз ініціатив і гіпотез; розширення кола професійних та соціальних контактів; розвиток в учасників емоційного інтелекту та культури дебатів і дискусій; підвищення ефективності освітніх інвестицій; перевірка набутих компетенцій на практиці, зокрема публічних виступів та ораторської майстерності; проведення професійно-орієнтаційної діяльності та консультування з питань кар’єрного розвитку.