Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Ювілейний 10-й міжуніверситетський бізнес-турнір «Золотий актив України»01 Липня 2021р.

     Цього року факультет міжнародної економіки і менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» провів ювілейний 10-й міжуніверситетський бізнес-турнір «Золотий актив України» з використанням комп’ютерної ділової гри «Титани міжнародного бізнесу». Змагання між кращими університетськими командамипроводяться з 2011 року.

    Ювілейний турнір став масштабним заходом, в якому прийняли участь більше 150 команд,  що представляли провідні університети України.Бізнес-турнір проводиться у два етапи. На першому етапі відбуваються чемпіонати між студентськими командами в межах університетів України, які традиційно підтримують дане змагання (Ліги університетів). За результатами університетських Ліг до фінального етапу змагання були запрошені студенти провідних київських вузів, зокрема: факультету міжнародної економіки і менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний універсистет імені Вадима Гетьмана», факультету економічних наук НУ «Києво-Могилянська Академія» та Київського національного університету культури і мистецтв, які були визначені на основі інтегрованих показників ефективності за результатами університетських Ліг.

    Організацію турніру забезпечує синергія міждисциплінарної співпраці кафедри міжнародного менеджменту спільно з кафедрою інформаційних систем в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Модераторами виступилипрофесорЛюбовГальперіна (кафедра міжнародного менеджменту) та доцент ЮрійЛозовик (кафедра інформаційних систем в економіці).

        Конкурентна боротьба між учасниками фіналу була запеклою. Студентам потрібно було навчитись глибоко аналізувати дані, аргументовано відстоювати власні ідеї та обґрунтовувати управлінські рішення, працювати у команді. Натомість, вони отримали безцінний досвід, нові знання та цікаві спогади. Шлях, який подолали учасники був довгим та нелегким. Вони приміряли до себе роль керівників великих промислових підприємств хімічної галузі і забезпечували ефективне управління основними бізнес-процесами від 12 до 24 місяців (раундів гри) роботи в умовах жорсткої конкуренції на міжнародних ринках продукції.

           У процесі проходження турніру учасники отримали навички та вміння роботи з:

- формування стратегії конкурентної поведінки підприємств на регіональних ринках світу;

- обґрунтування величини та структури капіталу експортно-орієнтованого підприємства;

- придбання нового, більш сучасного енергозберігаючого експортно-орієнтованого обладнання;

- планування та аналізу операційних і фінансових бюджетів підприємства;

- проведення фінансової діагностики підприємства та обґрунтування управлінських рішень щодо прибутковості підприємства.

    В цьому році бізнес-турнірчерез карантинніобмеженнявідбувався у дистанційномурежимі. Регламентом було передбачено гру з більш складним сценарієм з обмеженою кількістю ігрових раундів.  Переможцями у міжуніверситетськомубізнес-турнірі «Золотий актив України» (весняний сезон - 2021) стали студенти факультету міжнародної економіки і менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університету імені Вадима Гетьмана»:

І місце – команда “Фенікс” (КНЕУ):

  • Бродецька Єлизавета,
  • Білеуш Марія.

ІІ місце – команда “TeamKaizen” (КНЕУ):

  • Рудченко Ангеліна,
  • Савченко Дарія.

ІІІ місце – команда “A&L” (КНЕУ):

  • Боровик Любов,
  • Осетрова Анна.

Почесне четверте місце вибороли студенти команди факультету економічних наук НУ «Києво-Могилянська Академія», переможці Ліги НУ «Києво-Могилянська Академія»:

  • Нагірняк Євген Володимирович,
  • Коханюк Анна Олександрівна,
  • Навальна Олександра Анатоліївна,
  • Овсяник Микола Сергійович.

Переможці Ліг та фіналісти отримали кубки, цінніпризи та грамоти.

    Вітаємо студентів та їх керівників, наставництво яких забезпечило відмінні знання та перемогу командам (Катерину Олегівну Никонюк (І місце з командою “Фенікс”), Інну Борисівну Іринчину (ІІ місце з командою “Team Kaizen”) та Анну Володимирівну Іщенко (ІІІ місце з командою “A&L” )).

    Бажаємо подальших успіхів!