Зброя та безпека 201911 Жовтня 2019р.

Напередодні Дня Захисника Вітчизни студенти 3-4 курсів спеціальності «Міжнародна торгівля товарами військового і подвійного призначення» відвідали Міжнародну виставку «Зброя та безпека – 2019».

Традицію відвідання цього масштабного збройового форуму було започатковано викладачами Кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації з метою покращення опанування англійської мови для військових потреб.

Цьогоріч у виставці взяли участь понад 48 іноземних компаній із 16 країн світу. Зокрема, зі США, Польщі, Данії, Фінляндії, Бельгії, Білорусі, Австрії, Чехії, Туреччини, Німеччини, Італії, Латвії, Хорватії, Ізраїлю, Китаю, Казахстану. Серед українських учасників можна було побачити 36 підприємств, які входять до складу Державного концерну «Укроборонпром» та ін.

Метою відвідування було ознайомлення з учасниками ринку озброєнь України, ознайомлення зі специфікою виставкової справи у сфері оборони і безпеки, особливостями рекламної кампанії тощо.

До університету студенти повернулися сповнені надзвичайних вражень від побачених експонатів, прихопивши із собою рекламні проспекти і буклети на англійській мові. Це додатковий ресурс для вивчення термінології щодо військової, авіаційної техніки, наземного обладнання, оснащення солдата, технічних засобів охорони кордону тощо.

Студенти КНЕУ кажуть щире «Дякуємо» організаторам виставки та принагідно вітають захисників вітчизни зі святом.