Візит до Офісу Американських Рад в Україні30 Травня 2013р.

22 травня 2013 року студенти 1 та 2 курсів факультету МЕіМ Київського національного економічного університету разом зі своїми викладачами англійської мови мали можливість відвідати Офіс Американських Рад в Україні. Студентів очікувала неймовірна лекція викладача та тренера з розвитку пані Вероніки Андреассен-Баркер, присвячена особливостям систем освіти Великобританії та Сполучених Штатів Америки.

У своєму виступі пані Адреассен-Баркер підкреслила досягнення та певні недоліки цих освітніх систем. Крім того, під час дискусії зі студентами було здійснено порівняльний аналіз і системи освіти України. Пані Андреассен-Баркер разом зі студентами висловлювали свої думки щодо того, які кроки необхідні нашій країні, спрямовані на досягнення найкращих освітніх світових стандартів.

Після лекції студенти мали можливість почути враження пані Адреассен-Баркер від перебування в Україні.

Ця зустріч започаткувала міжнародні зв’язки між студентами МЕіМ та Офісом Американських Рад в Україні, надала можливість отримати нові знання, які стануть у нагоді в майбутній професійній діяльності.

Завантажити презентацію