Спільні дипломи КНЕУ та Університету Редлендс25 Вересня 2019р.

Вручення спільних дипломів КНЕУ та Бізнес-школи Університету Редлендс ( Каліфорнія, США) відбулося 19 вересня у конференц-залі нашого університету.

У вітальному слові ректор  КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко відзначив: «Два дипломи – чудовий мікс, що забезпечує розуміння  бізнесу, політики на глобальному ринку. Унікальна програма, за якою навчаються, має конкурентні переваги на ринку праці». Цього року спільні дипломи отримали п’ятеро студентів. Це вже третій випуск. Усі дипломовані спеціалісти успішно працюють в Україні.

Перед  першокурсниками факультету міжнародної економіки і  менеджменту виступив професор Бізнес-школи університету Редлендс (Каліфорнія) Джеральд Грошек. Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Віктор Іванович Чужиков повідомив, що в цьому навчальному році понад 50 студентів КНЕУ будуть відправлені на навчання в різні  університети ЄС.