Вітаємо переможців фіналу I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з іспанської мови27 Березня 2023р.

В лютому 2023 року відбулася Олімпіада з іспанської мови, в якій взяли участь студенти 4 курсу факультету Міжнародної економіки і менеджменту університету. Олімпіада проходила в три етапи. На першому етапі відбувався конкурс студентів у мовних групах (6 -20 лютого). В наступному етапі, який був проведений 10 березня 2023 року дистанційно за допомогою платформи Moodle, взяли участь 36 студентів.

Третій, усний, етап теж відбувся дистанційно у Zoom 24 березня. 7 переможців 3-го етапу продемонстрували своє вміння виступати з усними презентаціями на запропоновану тему.

За рішенням журі, яке складалося з викладачів Кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації, переможцями визнані:

I місце.

Сніжко Ірина   МЕ 404 Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

II місце

Костовецька Алла   МЕ-411і Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Сотніков Тимофій   МЕ-408 Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

III місце

Абрамович Тетяна   МЕ-402 Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Стогнійчук Тетяна   МЕ-410і Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Переможці одержать грамоти за перемогу в олімпіаді, і всі учасники фінального етапу одержать сертифікати.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів!

Оргкомітет Олімпіади