Лекція Джеральда Грошека «Роль міжнародної освіти» для студентів 1 курсу МЕіМ06 Лютого 2023р.

3 Жовтня 2022 року студенти першого курсу факультету МЕіМ взяли участь в онлайн лекції «Роль міжнародної освіти» Джеральда Грошека, професора бізнес-школи університету Редлендс, Каліфорнія, США, присвяченої ролі міжнародної освіти в сучасному світі. Лекцію було організовано за сприяння кафедри іноземних мов та міжкультурної комунікації.

Цього року початок навчання студентів першого курсу в університеті співпав із збройною агресією росії проти України. Невипадково, професор Грошек передав слова підтримки партнерського університету викладачам та студентам нашого закладу. Професор Грошек розповів про особливості глобального освітнього ринку та проаналізував виклики та можливості, які відкриваються перед студентами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана в рамках співпраці з партнерськими університетами США. Джеральд Грошек приділив особу увагу розвитку міжкультурної комунікації в глобальному мультикультурному середовищі.

Професор Д. Грошек запросив студентів КНЕУ взяти активну участь у серії інтерактивних лекцій, присвячених розвитку міжнародної економіки, запланованих на осінній семестр.

Дякуємо Джеральду Грошеку за цікаву лекцію та підтримку нашого університету під час безпрецедентних випробувань!