Англійська мова для військових потреб27 Березня 2019р.

25 березня 2019 р. на кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації факультету міжнародної економіки і менеджменту, було проведено чергове засідання секції "Англійська мова для військових потреб", яка успішно працює в рамках студентського предметного наукового гуртка "Іноземна мова в контексті  мультилінгвізму". З метою ознайомлення зі світовим ринком озброєнь та країнами-експортерами зброї, студенти 2 курсу спеціальності "Міжнародна торгівля товарами військового та подвійного призначення" підготували свої презентації, в яких ознайомили однокурсників з країнами, що входять до топ-10 експортерів зброї.

Обмін думками та запитання, які слідкували за презентаціями, підтвердили зацікавленість студентів даною проблематикою, а атмосфера взаємопідтримки та доброзичливості сприяла успішному проведенню заходу.