«Pearson» Erzsebet Csibi27 Березня 2019р.

Щиро дякуємо нашим партнерам - представникам компанії «Pearson» Erzsebet Csibi, керівнику відділу вищої освіти у країнах Східної та Центральної Європи та Марині Малигіній, директору представництва компанії в Україні за підготовку і проведення  чудового тренінгу для викладачів англомовних програм КНЕУ та викладачів кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікаціі . Erzsebet Csibi ознайомила викладачів із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та он-лайн методик у викладанні дисциплін англійською мовою та представила  підручники і електронні платформи нового покоління. У тренінгу взяли також участь проректор КНЕУ Віктор Чужиков та декан факультету міжнародної економіки і менеджменту Юрій Солодковський.