The Internationalisation of Ukrainian Universities: The English Language Dimension13 Березня 2019р.

На засіданні кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікаціі КНЕУ (5 березня,2019року) відбулося плідне обговорення підсумків проекту Британської Ради 'The Internationalisation of Ukrainian Universities: The English Language Dimension '. Доцент Случайна Л.О. приділила особливу увагу питанню взаємовідвідування занять як способу підвищення якості викладання іноземної мови в сучасних університетах та зосередилася на інструментах для ефективного оцінювання занять.

Старший викладач Король О.Ю. підкреслила необхідність поліпшення культури викладання іноземної мови та впровадження системи критеріїв самооцінювання . Циркун О.І., Директор інституту англомовних програм, розповіла про сучасні ресурси для викладачів англійської мови і студентів в рамках нового проекту Британської Ради 'Creative Spark'.