Науково-практична конференція: «Розвиток міжкультурної комунікативної компетенції студентів в умовах глобального інформаційного світу»30 Травня 2013р.

Кафедра іноземних мов факультету міжнародної економіки та менеджменту запрошує взяти участь  у науково-практичній конференції:

“Developing Intercultural Communicative Competence in the Globalized Digital World”

4 квітня 2013р,  о 14.30

Місце проведення: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Проспект Перемоги 54/1, Конференц-зал (2 поверх)

Мови конференції: англійська та українська

Порядок роботи конференції

4 квітня 2013 року

Конференц- зал Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

14.30 -15.00 – Реєстрація учасників конференції

15.00 – 16.20 – Пленарне засідання

Відкриття конференції – Шевченко О. Л., завідувач кафедри іноземних мов факультету міжнародної економіки та менеджменту, к.ф.н., доцент

Вступне слово - Налівайко А.М., проректор з міжнародних зв’язків  ДВНЗ  КНЕУ ім. В. Гетьмана», д.е.н., професор

Виступ “Сучасні тенденції розвитку вищої освіти у глобальну добу» – Малигіна М.П., директор представництва Пірсон в Україні

Доповіді:

«Роль і місце сучасних технологій в навчальному процесі» - Роберт Хартіган, експерт з використання інтернет технологій у викладанні англійської мови (Дінтернал, Пірсон), викладач Лондонської школи англійської мови

Циркун О.І., старший викладач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді: «Використання нових інформаційних технологій у процесі формування глобальних компетенцій випускників університетів світового класу»

16.20 – 16.45- Перерва на каву

16.45 -18.00 – Секційні засідання

Секція1 «Лінгвометодичні стратегії формування іншомовного дискурсу» (ауд.504)

Модератор – Круківський В.І., к.ф.н., доцент кафедри іноземних мов факультету МЕіМ

16.45-17.00   Круківський В.І. - к.ф.н., доцент кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді: «Аргументативна складова мовленнєвих компетенцій»

17.00 – 17.15 Васильєва Т.В.-   к.ф.н., доцент кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді «Невербальні особливості міжкультурної комунікації»

17.15 – 17.30  Рашевська А.М.- старший викладач кафедри іноземних мов Дипломатичної Академії при ВЗС України. Тема доповіді: «Міжкультурний компонент у викладанні ділового мовлення майбутнім дипломатам»

17.30 - 17.45 Случайная Л.О. – к.п.н., доцент кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді :«Сучасні лінгвістичні і соціо-культурні методи та стратегії дослідження тексту і дискурсу»

17.45 -18.00  Мельник Г.М.- старший викладач  кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді :« Комунікаційні основи ділового дискурсу: терміни, типологія, аналіз».

Секція 2 «Он-лайн навчання та інтернет ресурси» (майстер-клас з он-лайн навчання) – Іванова Т.І.- методист «Пірсон» (ауд.415)

Секція 3 «Інтерактивна модель іншомовного дискурсу» (ауд.505)

Модератор – Циркун О.І. - старший викладач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ

16.45 – 17.05 Циркун О.І.- старший викладач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді: «Інтерактивна модель дискурсу фахової іноземної мови як ключова передумова підготовки конкурентоспроможних випускників – досвід впровадження  інтерактивного курсу “Market Leader” на базі платформи Пірсон»

17.05 -17.25  Король О.Ю.- старший викладач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді: «Високо контекстна та низько контекстна культура іншомовного дискурсу»

17.25- 17.40  Гуреєва Т.М. – доцент кафедри іноземних мов Національного університету технологій та дизайну. Тема доповіді: « Інноваційні технології навчального процесу та практичні умови їх реалізації».

17.40-18.00 Маркова О.В. -.- старший викладач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ. Тема доповіді: « Сучасні освітні технології як головна складова викладання іноземної мови студентам юридичних спеціальностей»