XI Онлайн-зустріч викладачів іспанської мови як іноземної в Польщі19 Квітня 2021р.

14-17 квітня 2021 року відбулась XI Онлайн-зустріч викладачів іспанської мови як іноземноїв Польщі (XI Encuentro de profesores de ELE de Polonia en línea), організованої Посольством Іспанії в Польщі, в якій взяли участь викладачі іспанської мови кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації доц. Васильєва Т.О. та ст. викладач Алейнікова М.Г. Протягом 4 днів відбувались методичні вебінари, на яких обговорювались різні теми з методики викладання іспанської мови. Доповідачами були методисти і викладачі різних мовних шкіл та університетів Іспанії. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію по всьому світу, зустріч відбувалась у форматі онлайн з використанням каналу Youtubeта платформи Zoomі пройшла у плідній і дружній атмосфері.