VIII Міжнародна наукова конференція "Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів"02 Травня 2022р.

Зберігаючи традиції у науковій, освітній, суспільній сферах, незважаючи на виклики воєнного часу, кафедра іноземних мов і міжкультурної комунікації разом з кафедрою бізнес-лінгвістики і кафедрою німецької мови, провела чергову VIII Міжнародну наукову конференцію «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів», яка відбулася в онлайн форматі. У конференції взяли участь 130 професорів, доцентів, викладачів, науковців, студентів з 20 закладів освіти України, Сполучених Штатів Америки, Австрії та Узбекистану, які долучилися до формування наукового контенту щодо актуальних трендів мультикультуралізму в національному та глобальному середовищі.

Почесні професори КНЕУ Грегорі Гарднер і Джеральд Грошек надіслали дружнє відеопривітання зі щирими словами підтримки Україні . Щиро вдячні нашим постійним і новим учасникам, нашим науковим партнерам: State University of New York at Potsdam (USA), University of Redlands(USA), National University of Uzbekistan (Tashkent), Defense Language Institute, Vienna (Austria), Інституту української мови НАН України, Київському національному університету імені Тараса Шевченка, Сумському державному університету, Дрогобицькому державному педагогічному університету імені Івана Франка, Київському університету імені Бориса Грінченка, Національному авіаційному університету, Одеському національному економічному університету, Дніпровському національному університету імені Олеся Гончара, Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя, Київському національному університету технологій та дизайну, Державному торгівельно-економічному університету, Київському національному університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого, Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації, Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини, Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Віримо в нашу Перемогу! Мріємо про нашу зустріч в університеті!

Усе буде Україна!