Переосмислення нашого майбутнього разом. Новий соціальний контракт на освіту05 Травня 2023р.

4 травня 2023 року на педагогічному факультеті Мадридського університету Комплутенсе була проведена панельна дискусія щодо звіту ЮНЕСКО «Переосмислення нашого майбутнього разом. Новий соціальний контракт на освіту», організована Дослідницькою групою ECOLE у співпраці з Фондом SM. Фонд у партнерстві з ЮНЕСКО співпрацює у поширенні глобальної доповіді Комісії з майбутньої освіти, в її іспанській та португальській версіях.
В дискусії взяли участь пан Д. Хоакін Гояче Ґоньї, ректор Мадридського університету Комплутенсе; пані Майте Ортіс Велес, генеральний директор Фонду SM; пані Лейла Султанова, доктор педагогічних наук, запрошений професор кафедри освітніх досліджень навчально-педагогічного центру Мадридського університету Комплутенсе; студенти факультету Початкової і Соціальної освіти Педагогічного факультету; студенти і викладачі Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Щупика (м.Київ), Університету КРОК (м.Київ), Національної академії педагогічних наук України (м. Київ), Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ), Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (м. Запоріжжя) і Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.
Під час дискусії обговорення відбувалось навколо таких сфер діяльності, як:
- Педагогіка і технологія.
- Початкова і безперервна підготовка.
- Суспільство і освіта. Новий соціальний договір на освіту.
Учасники спробували знайти відповіді на питання «ЩО МИ ПОВИННІ ПРОДОВЖУВАТИ РОБИТИ?», «ЩО МИ ПОВИННІ ПРИПИНИТИ РОБИТИ?» ,«ЩО МИ ПОВИННІ ПЕРЕОСМИСЛИТИ У СПІВПРАЦІ?»
В дискусії взяли участь старший викладач кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації Алейнікова Марина і студентка магістратури Александрова Маргарита факультету Міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ ім. В.Гетьмана.