23 квітня – Всесвітній день книги і День іспанської мови.26 Квітня 2021р.

Сьогодні студенти третього та четвертого курсу факультету МЕіМ, які вивчають іспанську мову як другу іноземну, під керівництвом викладача кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації Васильєвої Тетяни Олександрівни взяли участь у традиційному безперервному читанні роману Мігеля Сервантеса «Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі», вшановуючи пам’ять великого іспанського письменника з нагоди Всесвітнього дня книги та Дня іспанської мови. Зазвичай традиційні читання «Дон Кіхота» в Києві відбувалися в Літературному музеї за підтримки Посольства Іспанії і тривали безперервно дві доби. З огляду на карантин такі заходи стали неможливими, отже було запропоновано всім любителям іспанської мови завчасно підготувати відео із читанням глав роману Сервантеса і надіслати його в Асоціацію іспаністів України. Сьогодні ж відео було представлено на щорічній зустрічі іспаністів з нагоди Всесвітнього дня книги та Дня іспанської мови і було високо оцінено членами асоціації. Рада Асоціації іспаністів України винесла подяку студентам третього курсу: Кузьменко Анастасії, Хоцинській Дар’ї, Назарець Яні, Видай Аллі та студенткам 4 курсу: Падалці Вікторії, Фірман Тетяні, Гапоченко Марії, Завгородній Софії, Цивінській Наталії, Бурбан Софії та викладачу Васильєвій Т.О. за участь у цьому проекті. Асоціація іспаністів України також вдячна кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації факультету МЕіМ за активну учать у цьому заході і за популяризацію іспанської мови в КНЕУ імені Вадима Гетьмана.