Negotiation across cultures11 Грудня 2021р.

8 грудня 2021 року о 14.30 в рамках роботи студентського наукового гуртка «Іноземна мова в контексті мультилінгвізму» була проведена онлайн-зустріч на платформі Zoom, у якій взяли участь студенти 2, 3 і 4 курсів.

Тематика зустрічі - «Negotiation across cultures», студенти представили свої тематичні доповіді англійською, французькою і іспанською мовами: Латишов Владислав (4 курс) «Le Maroc: économie, culture, particularités de la communication d’affaires» - модератор ст.викл. Турчанінова В.Є; Примич Анастасія (4 курс) «Negotiation and its skills»- модератор доц. Капустіна О.В.; Александрова Маргарита (4 курс) «¿Cómo negociar con españoles para firmar el contrato?»- модератор ст.викл. Алейнікова М.Г.; Сотніков Тимофій і Теуту Крістіан (3 курс) «A look into the future based on 4 Rockefeller Foundation scenarios»- модератор ст.викл. Маркова О.В. Зустріч пройшла у дружній атмосфері, такі заходи – це чудова можливість послухати цікаві доповіді та розширити кругозір студентської молоді.