06-08 квітня 2016 року у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з французької мови.12 Квітня 2016р.

Третій рік поспіль кафедри іноземних мов КНЕУ вітають на своїх теренах найталановитіших студентів з різних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Цього року в олімпіаді, яка відбулася за сприяння посольств Франції і Бельгії в Україні,  взяли участь 28 студентів. Вони представляли 15 університетів з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці, Сум і Чернівців.

На урочистій церемонії закриття  Олімпіади переможців привітали пан Сільвен Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва, Директор французьсько-українського центру університетського і наукового співробітництва та пані Маріон Сюссе, методист-викладач французьської мови як іноземної, відповідальна за проведення іспитів DELF-DALF.

В1. відомість загальних результатів 2016
В2. відомість загальних результатів 2016