Відбулася міжнародна конференція «Україна на шляху до європейської соціальної держави»30 Травня 2011р.

26 травня 2011 року в Будинку профспілок України відбулася міжнародна конференція «Україна на шляху до європейської соціальної держави».

Організаторами конференції були Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (кафедра європейської інтеграції та кафедра управління персоналом та економіки праці), Федерація професійних спілок України, Фонд імені Фрідріха Еберта в Україні, Фундація сприяння європейської інтеграції. На конференції були представлені три сесії, одну з яких «Становлення і розвиток національних систем соціального забезпечення: досвід реалізації соціальної політики в країнах ЄС» очолив Віктор Іванович Чужиков.