Конкурс «Розумним Бути Модно»03 Червня 2019р.

«Розумним Бути Модно» - проведення конкурсу на здобуття грантів

До уваги студентів та абітурієнтів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ). Починаючи з 27 травня 2019 року, серед студентів Державних ЗВО буде проводитися конкурс «Розумним Бути Модно». Переможці цього конкурсу отримують гранти на оплату навчання.

Організатором конкурсу виступає міжнародна компанія Open Media Group за підтримки партнерів:

• likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Прийняти участь у конкурсі пропонується кожному студенту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) будь-якого курсу, заочної, денної, контрактної чи бюджетної форм навчання. Також до участі в конкурсі запрошуються абітурієнти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ).

Основна суть конкурсу полягає в написанні науково-дослідної роботи на тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Праця має оформлюватися як наукове есе, мати об’єм від 1 до 30 стандартній аркушів А4, оформлених в електронному форматі (.doc).

В есе потрібно відобразити особистий погляд студента на самостійно обрану проблематику. В змісті роботи обов’язково повинні міститися: бачення проблеми чи питання за конкретним напрямом, шляхи вдосконалення та висновок.

Розглядати питання пропонується за напрямами:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Оцінювання конкурсних робіт буде здійснюватися незалежним експертним журі. Автори трьох найкращих робіт отримують нагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання.

Особлива увага приділяється вираженню самостійної думки конкурсантів в науковій роботі. Для запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Детальніше про вимоги до конкурсних робіт